مدل های جذاب روتختی عروس

مدل های جذاب روتختی عروس

مدل های جذاب روتختی عروس نوعروسان همیشه به دنبال خرید مدل های جذاب روتختی عروس هستند. روتختی های عروس نیز همانند دیگر روتختی ها دارای طرح ها و رنگ های متنوعی می باشد. بنابراین لازم است که از طرح ها و مدل های جدید روتختی عروس اطلاعات داشته باشید تا با خیالی آسوده خرید کنید.  در این مطلب بیش از ۵۰ مدل روتختی عروس که از جدیدترین و پرطرفدارترین طرح های سال ۲۰۲۱ می باشند، برایتان آماده کرده ایم. با کالای خواب بدروم همراه باشید.

مدل های جذاب روتختی عروس

همانطور که می دانید یکی از عنصرهای اصلی اتاق خواب عروس، روتختی می باشد. روتختی ها نقش بسیار مهمی در زیبایی و چیدمان اتاق خواب ایفا می کنند. روتختی عروس به عنوان تکمیل کننده دکوراسیون اتاق به حساب می آید. در سرویس های روتختی عروس معمولا از رنگ های روشن همچون سفید، صورتی، کرم، بژ و آبی کم رنگ استفاده می شود. مدل های جذاب روتختی عروس معمولا طرح های خاص و به اصطلاح لاکچری هستند. همچنین این روزها مدل های اسپرت و فانتزی نیز مورد پسند بسیاری از تازه عروس و دامادها می باشد.

مدل روتختی ساتن ابریشم یکی از مدل های جذاب روتختی عروس

روتختی ساتن ابریشم سال ها است که در بین تازه عروس ها طرفداران بسیاری دارد اما با تغییر شاخص های مد در سال ۲۰۲۱ طراحی روتختی عروس ساتن نیز دستخوش تغییراتی شده است. روتختی های ساتن ابریشم که در جهیزیه عروس استفاده می شوند، رنگ بندی مات و خنثی ای دارند و به سادگی می توانند با کوسن های اتاق خواب تازه عروس ها، همچنین با پرده ها ست شوند. اگر به دنبال روتختی عروس لاکچری هستید، از مدل های روتختی ساتن ابریشم استفاده کنید.

 

مدل های جذاب روتختی عروس

مدل روتختی ساتن ابریشم - مدل های جذاب روتختی عروس | کالای خواب بدروم

مدل های جذاب روتختی عروس

مدل روتختی عروس سه بعدی

روتختی عروس سه بعدی از مجموعه روتختی های پرطرفدار است که در سال ۲۰۲۱ با در نظر گرفتن شاخص های جهانی مد بسیار پرطرفدار شده است. اگر جزو افرادی هستید که روتختی های اسپرت را می پسندید، میتوانید از این مدل های جذاب روتختی عروس استفاده کنید. این سبک ملحفه و روتختی را معمولا با پرده ها و روبالشی ها ست می کنند که معمولا هارمونی خاصی به اتاق خواب تازه عروس ها می دهد. این روتختی ها برای اتاق خواب های دونفره و زوجینی که چندین سال از ازدواج آنها می گذرد نیز انتخاب بسیار مناسبی می باشد. دلیل این موضوع، ست شدن راحت آن با هر دکوراسیونی می باشد.

مدل روتختی عروس سه بعدی - مدل های جذاب روتختی عروس | خواب آسا : فروشگاه آنلاین کالای خواب

مدل های جذاب روتختی عروس

مدل روتختی عروس سه بعدی - مدل های جذاب روتختی عروس | خواب آسا : فروشگاه آنلاین کالای خواب

مدل روتختی اسپرت عروس

روتختی اسپرت عروس از آنجایی که می تواند به سادگی با هر کالای خواب و دکوراسیون اتاق خوابی ست شود، در سال ۲۰۲۱ به عنوان یک روتختی پرطرفدار انتخاب شده است. همچنین رنگ بندی شیک، متنوع و شاد این سبک ملحفه و روتختی، بیشترین سلیقه ها را پوشش می دهد و معمولا مورد استقبال تازه عروس ها قرار می گیرد.

مدل روتختی اسپرت عروس - مدل های جذاب روتختی عروس | خواب آسا : فروشگاه آنلاین کالای خواب

 

 

 

مدل روتختی گیپور عروس

روتختی گیپور عروس از نمونه های پرطرفدار و مدل های جذاب روتختی عروس است که از سال ۲۰۱۹ تا کنون بسیار پرطرفدار بوده است. اما تغییراتی که در طراحی این روتختی در سال ۲۰۲۱ لحاظ شده است طرفداران این روتختی ها را در سال ۲۰۲۱ چند برابر کرده است. این مدل روتختی ها مناسب کسانی است که سبک های کلاسیک علاقه مندند.

 

مدل روتختی گیپور عروس - مدل های جذاب روتختی عروس | خواب آسا : فروشگاه آنلاین کالای خواب

 

روتختی عروس مدرن

نمونه های مدرن لحاف روتختی دونفره در سال ۲۰۲۱ توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. نمونه های مدرن از آنجا که بر پایه شاخص های مد جهانی و لحاظ کردن رنگ سال در طراحی آنان در سال ۲۰۲۱ طراحی شده اند، معمولا تمام سلیقه ها را در برگرفته و به بیشتر دکوراسیون های اتاق خواب مدرن می آید و کالای خواب شما را تکمیل می کند. بسیاری از تازه عروسان از این مدل های جذاب روتختی عروس برای چیدمان اتاق خوابشان استفاده می کنند.

 

 

روتختی عروس مدرن - مدل های جذاب روتختی عروس | خواب آسا : فروشگاه آنلاین کالای خواب

مدل ملحفه و روتختی ساده

مدل های ملحفه و روتختی ساده همیشه در عین سادگی طرفداران خود را دارند. چرا که به سادگی با هر دکوراسیونی ست می شوند و هر سلیقه ای را نیز در بر می گیرند. نمونه های زیر از نمونه های پرطرفدار لحاف روتختی دونفره ساده در سال ۲۰۲۱ هستند. برخی از این مدل های جذاب روتختی عروس نیز به عنوان روتختی با پارچه هتلی معروفند.

 

مدل ملحفه و روتختی ساده - مدل های جذاب روتختی عروس | خواب آسا : فروشگاه آنلاین کالای خواب

مدل های جذاب روتختی عروس ترک

مدل روتختی عروس ترک اسپرت یکی از مدل های جذاب روتختی عروس

این مدل روتختی‌ ها به دلیل طرح هندسی که دارد، با تعداد زیادی از سبک‌ های طراحی هماهنگ بوده و به همین دلیل از محبوب‌ ترین مدل‌ های روتختی عروس به حساب می آید. البته باید در نظر داشته باشید این مدل روتختی‌ ها به خوبی با استایل تخت های مدرن هماهنگ می شوند. در صورتیکه اگر دنبال طراحی به سبک سنتی هستید، با این مدل روتختی کمی کارتان سخت خواهد شد.

مدل روتختی ترکیه‌ ای اسپرت - مدل های جذاب روتختی عروس | خواب آسا : فروشگاه آنلاین کالای خواب

مدل روتختی عروس ترک گلدار

طرح گلدار طبق معمول از مدل‌ های مورد علاقه‌ بانوان ایرانی است. طرح های گلدار شاد و پر از حس زندگی می باشد. بنابراین این مدل به خصوص برای زوج‌ های جوان بسیار محبوب است. طبق معمول افرادی که روحیه لطیف دارند و دوستدار طبیعت هستند از طرفداران همیشگی این طرح‌ ها هستند. نکته‌ ای که رعایت آن برای شما بسیار اهمیت دارد، توجه به تعادل بصری در فضا است.

مدل روتختی ترکیه‌ ای گلدار - مدل های جذاب روتختی عروس | خواب آسا : فروشگاه آنلاین کالای خواب

 

مدل روتختی عروس ترک ساده

روتختی های دارای طرح‌ های ساده، بیشتر مورد انتخاب علاقه‌ مندان سبک‌ های مدرن قرار می گیرد. زیرا سادگی این طرح‌ ها فضا را تحت تاثیر قرار نداده و هم چنان آرامش فضا را حفظ می کند. از طرفی طرح‌ های ساده همیشه روی مد خواهند بود و چشم را خسته نخواهند کرد. در صورتیکه به دنبال پس انداز و صرفه جویی در هزینه‌ های خود هستید این مدل های جذاب روتختی عروس انتخاب مناسبی برای شما به حساب می آید.

مدل روتختی ترکیه‌ ای ساده - مدل های جذاب روتختی عروس | خواب آسا : فروشگاه آنلاین کالای خواب

مدل روتختی عروس ترک اسپرت صورتی

این طرح یکی از مدل‌های پرطرفدار برای تازه عروس داماد ها می باشد. رنگ صورتی، حسی از طراوت و ظرافت بـه فضای اتاق خواب خواهد بخشید. از طرفی حاشیه‌ های طراحی شده بر روی آن بسیار زیبا و شیک اند. سادگی این طرح‌ ها سبب تاکید بر آرامش حاکم بر فضای اتاق خواب می شود.

مدل روتختی ترکیه ای اسپرت دخترانه - مدل های جذاب روتختی عروس | خواب آسا : فروشگاه آنلاین کالای خواب

مدل روتختی عروس ترک طرح دار

شاید دلیل زیبایی چنین طراح‌ هایی در نحوه‌ انتخاب رنگ‌ های آن است. ترکیب رنگی صورتی، سبز، آبی، بنفش یک نتیجه‌ منحصر به فرد و فوق العاده دوست داشتنی خلق خواهد کرد. مدلی که سراسر حس طراوت و زندگی را به محیط بیرون منعکس می کند.  بنابراین این طرح نیز به عنوان یکی از مدل های جذاب روتختی عروس می باشد.

مدل روتختی ترکیه‌ ای طرح دار -  مدل های جذاب روتختی عروس | خواب آسا : فروشگاه آنلاین کالای خواب

 

مدل روتختی عروس ترک مدرن

اگر به طرح‌ های خاص و متفاوت علاقه‌ مند هستید، این مدل می تواند شما را عاشق خودش کند! یک طرح زیبا و جذاب که در کم‌ تر خانه‌ ای یافت می شود. اگر در اتاق خود با کمبود اثر هنری یا دکوری رو به رو هستید، با انتخاب این مدل روتختی عروس، با یک تیر دو نشان بزنید.

مدل روتختی ترکیه‌ ای مدرن - مدل های جذاب روتختی عروس | خواب آسا : فروشگاه آنلاین کالای خواب

 

 

مدل روتختی عروس ترک رنگارنگ

اینچنین سبک‌ هایی طبق معمول مورد پسند افراد عادی نیست، زیرا چیدمان فضا با توجه بـه چنین ترکیب رنگی نیازمند مهارت یک طراح داخلی اسـت. ست کردن این مدل روتختی ها در فضای اتاق خواب بسیار دشوار می باشد. بنابراین در زمان انتخاب و خرید روتختی عروس به این نکته دقت کنید.

مدل روتختی ترکیه‌ ای رنگارنگ - مدل های جذاب روتختی عروس | خواب آسا : فروشگاه آنلاین کالای خواب

مدل روتختی عروس ترک بافت دار

مدل روتختی بافت دار از زیباترین و جدیدترین مدل‌ های روتختی ترکیه ای می باشد. ترکیب آن با طلایی بیشتر شخصیت لوکس و اشرافی به آن داده است تا اسپرت. این مدل نیز به عنوان یکی از مدل های جذاب روتختی عروس قابل استفاده می باشد.

مدل روتختی ترکیه‌ ای بافت دار - مدل های جذاب روتختی عروس | خواب آسا : فروشگاه آنلاین کالای خواب

 

پرطرفدارترین مدل های جذاب روتختی عروس در سال ۲۰۲۱

 

خواب آسا : فروشگاه آنلاین کالای خواب

خواب آسا : فروشگاه آنلاین کالای خواب

 

جذاب ترین مدل های روتختی عروس در کالای خواب

 

سرویس روتختی کلاسیک باروک مونا لیزا | خواب آسا : فروشگاه آنلاین کالای خواب

سرویس روتختی کلاسیک باروک مونا لیزا

 

خرید آنلاین انواع روتختی از فروشگاه آنلاین کالای خواب

خواب آسا : فروشگاه آنلاین کالای خواب ، برای تمام عروس خانم های شیک پسند، مدل های خاصی ارائه کرده است، تا عروس خانم ها با هر سلیقه و بودجه‌ ای بتوانند یک انتخاب مناسب و زیبا برای اتاق خواب خود داشته باشند. در واقع یک خرید هوشمندانه روتختی با خیال راحت انجام دهند. اطلاعات موجود در سایت به شما کمک می‌ کند بهترین روتختی عروس را خریداری کرده و در کمترین زمان تحویل بگیرید.

 

سخن پایانی خواب آسا : فروشگاه آنلاین کالای خواب

انتخاب مدل های جذاب روتختی عروس نیازمند توجه بیشتر و همچنین آشنایی با جدیدترین طرح ها می باشد. اغلب عروس خانم ها سعی دارند شیک ترین و مناسب ترین روتختی را در جهیزیه خود داشته باشند و از این طریق زیبایی و جذابیت خاصی به اتاق خواب خود بدهند.خواب آسا : فروشگاه آنلاین کالای خواب توجه داشته باشید که علاوه بر طرح روتختی، جنس آن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و می تواند معیار مهمی برای انتخاب روتختی باشد. در این مطلب انواع طرح ها و مدل های شیک روتختی عروس بیان شد که می توانند گزینه مناسبی برای شما باشند.